Integracja systemów informatycznych:

Firma gebik.com Usługi Informatyczne jest Autoryzowanym Partnerem Serwerowym ACTINA SOLAR. Ofertę serwerów i stacji roboczych marki Actina można poznać za pomocą konfiguratora. W ofercie serwerowej proponujemy także rozwiązania marki Hewlett-Packard.

Dużym zainteresowaniem klientów cieszy się linia tanich stacji roboczych dedykowanych do pracy z aplikacjami biznesowymi. Komputery te są składane wyłącznie z markowych podzespołów i obowiązuje na nie 2 letnia gwarancja on-site na terenie Krakowa. Oto przykładowa konfiguracja:

Procesor Intel Pentium Dual-Core E2200 2.2Ghz, Pamięć RAM 2 GB DDR2, Dysk HDD 250 GB SATA, Nagrywarka DVD, VGA (Intel GMA 3100), Gigabit LAN, HD Audio - cena: 835 PLN netto. *

* Cena ta może podlegać zmianom przy wahaniach kursów walut. Powyższa wycena została sporządzona przy kursach USD: 3.10 PLN, oraz EUR: 4.40 PLN.
Na zamówienie klienta dowolne komponenty stacji roboczej mogą zostać wymienione.

Do zamawianych serwerów i stacji roboczych oferowana jest pełna gama systemów operacyjnych oraz oprogramowania biurowego i antywirusowego. Na życzenie klienta system operacyjny oraz sterowniki są instalowane na komputerach. W ofercie znajdują się również peryferia, między innymi: monitory LCD, drukarki laserowe i antramentowe, klawiatury i myszki.

W ofercie znajdują się: wykonanie projektów oraz wdrożenia sieci LAN/WLAN, a także wszelkie potrzebne urządzenia sieciowe i okablowanie. Realizowane są podłączenia sieci lokalnych do Internetu wraz z konfiguracją podziału łącza.

Na zamowionym sprzęcie i infrastrukturze sieciowej istnieje możliwość wykonania instalacji i konfiguracji oprogramowania biznesowego. Wspierane są zarówno starsze technologicznie programy działające w oparciu o serwery baz plikowych, jak i nowoczesne rozwiązania klient-serwer w oparciu o technologie SQL.